İş Yeri Sigortası

İş yerinizin içindeki eşyaları yangından, hırsızlıktan, depremden su baskınına kadar bir çok riske karşı koruma ve güvence altına alan çok geniş kapsamlı bir sigorta türüdür.

Neden İş yeri Sigortası Yaptırmalıyım?

İş yerlerimizde bulunan eşyalarımızı, mallarımızı, elektronik cihazlarımız dan makinelere kadar, müşterilerimizden çalışanlarımıza kadar tüm taşınır ve taşınmaz mallar en uygun, en üretken çözümler ile birlikte işyeri sigortası ile güvence altına alabilirsiniz.

Büyük işletmelerin riskleri de büyük olur. Peki biz risklerimizi kime emanet edeceğiz? İş yerimizde bizlerle beraber çalışan ekip arkadaşlarımızın can güvenliklerini, özenle seçtiğimiz eşyalarımızı ve mallarımızı işyeri sigortası ile teminat altına almamız gerekmektedir.

İşyeri sigortası primlerini hesaplamak için öncelikle işyerinizin ve faaliyetlerinizin niteliği ile risk analizi yapılması gerekmektedir.

İş yerlerinize en küçük hasar bile gelmemesi için size özel iş yeri sigortanız var. Bisigortaci.com ile en yakın acentenizden fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bu nedenle ilk ve en önemli adım, formu doldurarak işyeri sigortası teklifinizi hemen isteyin.

İş yeri sigortası yaptırın , emeklerinizi korumaya alın.